XXI wiek to zdecydowanie wiek komercjalizacji nastawionej na agresywną konsumpcje. W natłoku codziennego pędu do zaspokajania wydawałoby się podstawowych potrzeb, wiele rzeczy nam umyka. Towarem deficytowym i reglamentowanym stały się: kontakty interpersonalne, kultura osobista i czas. Jest jednak jedna ponad czasowa rzecz, której nigdy nie zabraknie – dziecięce marzenia. Są one przeważnie proste, w miarę realne dotykające czasu teraźniejszego i nie wybiegają daleko w przód. Nic nie jest w stanie bardziej usatysfakcjonować rodzica niż widok szczęścia własnego dziecka, które właśnie zrealizowało swoje marzenie. Dlatego też każdy z rodziców stara się jak może wspierać i pomagać swojemu dziecku osiągnąć założony sobie cel.   Jeżeli się uda jest wspaniale gorzej jest gdy nie wychodzi. Wtedy bardzo często zadajemy sobie pytania czy można było zrobić coś więcej. W tym wypadku „zrobić” często oznacza kupić, zapłacić, wynająć. Często rodzice kupują lub płacą tylko po to by mieć poczucie, że zrobiłem wszystko co w mojej mocy by tylko to marzenie się spełniło. Nasza misją jest przekazać wiedzę jak można przygotować dziecko do tego by miał większe szanse zrealizować te marzenia.

Oczywiście podstawą jest by te marzenia potraktować poważnie – z bardzo prostej przyczyny – dziecko jak realizuje swoje marzenie robi to z pełnym zaangażowaniem i daje z siebie 110%. Takie pełne zaangażowanie wysysa z niego wiele energii i zdrowia i tu zaczyna się problem. Problem jak pogodzić realizację marzeń z codziennym obowiązkami wynikającymi z edukacji czy obowiązków domowych. Biorąc pod uwagę zaangażowanie wszystkich stron jest to możliwe jednak wymaga prawidłowego wsparcia a przede wszystkim wiedzy czego robić niewolno w sferze odżywiania i suplementacji.

Drugą istotna rzeczą jest by w swoich działaniach być wytrwały i wspierać najmocniej w chwilach zwątpienia, gdy przychodzą nie uniknione przecież porażki. Nie jest to rzecz łatwa i przyjemna szczególnie gdy traktuje się to także jako osobistą porażkę. Wsparcie mentalne w połączeniu z wsparciem dającym siłę do realizacji tego co sobie założyliśmy zawsze pozwala z większym optymizmem spojrzeć w przyszłość. Głowa do góry – nie ma rzeczy niemożliwych